چرخ خياطي | خريد چرخ خياطي | قيمت چرخ خياطي

انواع چرخ خياطي صنعتي غالبا به صورت نيم روغن و يا تمام روغن مي باشند كه شامل محفظه اي هستند كه روغن در آن قرار مي گيرد كه مي تواند اين محفظه باز يا بسته باشد . 

محفظه ي روغن كارتل ناميده مي شود كه در برخي از انواع چرخ خياطي جدا از ماشين دوخت بوده و توسط پلاستيك هاي نرم از گوشه هاي كارتل بر روي محل كارتل بر روي تخته ي چرخ خياطي قرار مي گيرد و سپس ماشين دوخت توسط لولا 1 بر روي كارتل تعبيه مي شود .

محفظه ي بسته روغن به چرخ خياطي متصل بوده مانند محفظه روغن ماشين دوخت سر دوز كه توسط پلاستيك هاي نرم بر روي كفي ماشين دوخت بر روي تخته قرار مي گيرد .

پس از قرار دادن چرخ خياطي بر روي تخته ماشين دوخت , تسمه ي دينام چرخ خياطي را بر روي توپي آن قرار دهيد و از كلاچ دينام در صورتي كه كلاچ دار بود زنجير را به پدال پايه متصل كنيد و در صورتي كه كلاچ دار نبود از محل تعبيه شده در ماشين دوخت زنجير را به پدال آويزان كنيد . همچنين در بعضي از انواع چرخ خياطي صنعتي  پدال ديگري جهت بلند كردن پايه تعبيه شده است كه مي توانيد از محل مربوطه به پدال پايه بلند كن با زنجيري از آن استفاده كرد .در بعضي از انواع چرخ خياطي براي بلند كردن پايه از يك پايه بلند كن زانويي استفاده مي شود.

+ بازدید : | ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۰۴:۲۵:۲۰ | زهرا | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
مطالب مشابه ::

::: آخرين مطالب ارسالی ...
::: نصب تخته و پايه چرخ خياطي صنعتي
::: فنون رفع عيوب معمول چرخ خياطي
::: برندهاي چرخ خياطي و انواع آنها
::: چرخ خياطي
::: دوخت پارچه هاي كشي با چرخ خياطي
::: راهنماي خريد چرخ خياطي خوب
::: آموزش مراحل دوخت لباس با چرخ خياطي
::: دوخت هاي تزئيني با چرخ خياطي