چرخ خياطي | خريد چرخ خياطي | قيمت چرخ خياطي

برندهاي چرخ خياطي و انواع آنها

تمامي برندهاي معتبر توليد كننده چرخ خياطي مثل سينگر، فاف، ژانومه و... انواع مدل‌هاي چرخ خياطي ، از مكانيكي گرفته تا تمام كامپيوتري را ارائه مي‌دهند. توجه داشته باشد كه تنها چرخ خياطي هايي كه از نمايندگان فروش معتبر خريداري شوند خدمات پس از فروش هم دارند.

چرخ خياطي هاي سطح پايين

چرخ خياطي هاي سطح پايين از برندهايي نام آشنايي مثل سينگر و برادِر از محبوب ترين ها هستند و خريداران ميتوانند معمولا با قيمت نسبتا مناسبي آن ها را تهيه كنند. ان هاي تقريبا تمامي مزولات پايه اي را از جمله دوخت معمولي تا كوك زيگزاگي و طول و عرض قابل تنظيم براي دوخت و كوك را دارند.

چرخ خياطي هاي سطح متوسط

چرخ خياطي هاي سطح متوسط داراي امكانات و قطعات الكترونيكي  بيشتر هستند كه معمولا برند هاي ژانومه و برنينا دستگاه هاي به نسبت با كيفيت تري در اين سطح را ارائه ميدهند و خدمات پس از فروش معتبرتري هم دارند. شايد قيمت آن ها بالاتر از چرخ خياطي هاي سطح پايين باشد ولي داراي امكاناتي هستند كه خياطي را ساده را راحت تر ميكنند. امكاناتي از قبيل بازوي جداگانه جا دكمه زن اتومات و سوزن نخ كن خودكار و رنج وسيعي از دوخت هاي تعبيه شده در خود دارند.

سطح بالاترين چرخ خياطي ها

سطح بالاترين چرخ خياطي ها از بهترين برندها مثل برنينا، فاف و هسكوارنا از گرانترين ها هستند آن ها داراي ويژگي ها و امكانات زيادي هستند و عملا دوخت و دوز با آنها بصورت خودكار خواهد بود. برخي از اين امكانات عبارت اند از دوخت خودكار تنظيم طول و عرض دوخت كشش خودكار و دوخت الكترونيك بصورت اتوماتيك.

 

انتخاب رنج قيمتي

اگر چه چرخ خياطي هاي مكانيكي عموما ارزان تر از چرخ خياطي هاي الكترونيكي هستند كه آن ها هم قيمت پايين تري نسب به چرخ خياط هاي كاملا كامپيوتري دارند، قيمت ها رنج هاي بسيار متفاوتي دارند هيچ احتياجي به خريد اين گونه چرخ خياطي نيست كه امكاناتي دارد كه خياط به آن ها نيازي ندارد و تنها يك چرخ خياطي خانگي مي تواند نياز هاي اين چنيني را پوشش دهد. 

 

+ بازدید : | ۱۸ مهر ۱۳۹۵ | ۰۴:۴۱:۰۷ | زهرا | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
مطالب مشابه ::

::: آخرين مطالب ارسالی ...
::: نصب تخته و پايه چرخ خياطي صنعتي
::: فنون رفع عيوب معمول چرخ خياطي
::: برندهاي چرخ خياطي و انواع آنها
::: چرخ خياطي
::: دوخت پارچه هاي كشي با چرخ خياطي
::: راهنماي خريد چرخ خياطي خوب
::: آموزش مراحل دوخت لباس با چرخ خياطي
::: دوخت هاي تزئيني با چرخ خياطي